Новинка
-21%

Шорти чоловічі літні хакі домашні вільні якісні стильні модні фірмові брендові з кишенями
1 099 ₴
869 ₴
- Готово до відправки
- Код: 159992256646
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Матеріал - кукурудза;
- Тип посадки - середня.
- У поясі виріб фіксується за допомогою гумки і шнура;
- Крій: прямий.
- Трикотажна тканина "Кукурудза" - м'який, пружний, щільний, еластичний трикотаж, для якого характерна фактурна поверхня з об'ємними рельєфними візерунками з лицьового боку та більш гладеньким виворітним боком.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Україна |
| Тип товару | Шорти |
| Обхват талії | 88 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Хакі |
| Довжина шорт від лінії талії | 46 см |
| Застібка | Шнурівка, Гумка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴










