Новинка
-20%

Футболка поло чоловіча чорна на кнопках літня якісна зручна однотонна повсякденна фірмова брендова M
999 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 159052809048
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Поло выполнено из полиэстера;
- Поло прямого кроя обеспечивает абсолютный комфорт во время движения;
- Ткань отводит влагу, обеспечивая концентрацию и комфорт;
- Удлиненная задняя кромка не задирается во время занятия спортом;
- Плотная посадка по силуэту не ограничивает движения.
- Слева на груди вышит логотип Nike.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Модель | Поло |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Поліестер |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Бренд |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 63 см |
| Довжина рукава вироба | 21 см |
| Ширина виробу | 40 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | Полиэстер 100% |
| Щільність тканини | 140 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴










