Новинка
-23%

Футболка поло чоловіча чорна з коміром легка стильна літня модна повсякденна трикотажна брендова
1 099 ₴
849 ₴
- В наявності
- Код: 170207999446
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіче поло на блискавці Anyday Intruder — стильна та універсальна річ для тих, хто цінує комфорт і мінімалізм.
Легка та приємна до тіла тканина «кукурудза» створює відчуття свободи у спекотні дні. Завдяки застібці-блискавці ви можете варіювати глибину вирізу — від стриманого до більш відкритого образу.
Футболка не має кишень, тому виглядає чисто та лаконічно, легко поєднується як зі штанами, так і зі шортами.
Доступні два класичні кольори — чорний і білий, які ідеально пасують до базових речей у гардеробі. А для завершеного образу обирайте штани Baza у відтінках: бежевий, графіт, хакі. Також є комплект із шортами — чудове рішення для літа!
📌 Як обрати розмір?
— Напишіть розмір або залиште свій зріст і вагу у коментарі до замовлення або напишіть у чат
— Наш менеджер зателефонує вам або зв’яжеться через Viber / Telegram / WhatsApp і допоможе підібрати ідеальний розмір.
🚚 Доставка та оплата
Нова Пошта
✔ Накладений платіж (оплата при отриманні)
✔ Пром-оплата або передплата на картку
Укрпошта Експрес
✔ Доставка після повної оплати на ФОП
🔁 Обмін / Повернення
🗓 14 днів після отримання
📦 Рекомендуємо післяплату — приміряйте на пошті, не підійшло — відмовтесь, ми одразу надішлемо інший розмір
🔄 Prom компенсує доставку!
📲 Телефонуйте — допоможемо швидко і зручно!
📱 +380502692609

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Модель | Поло |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 23 см |
| Ширина виробу | 39 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Склад | Кукурудза 100% |
| Щільність тканини | 140 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴











