
Бананка сумка поясна сумка для документів сумка на пояс сумка поясна Under Armour синій меланж маленька сумка для документів
220 ₴
- В наявності
- Код: 1471380664
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Розмір: 34 х 10 см;
- матеріал Oxford;
- 2 відділення на блискавці;
- Ремінь регулюється за довжиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 34 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 115 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴







