Новинка

Чорний рюкзак міцний з принтом модний молодіжний водостійкий функціональний для прогулянок
1 332 ₴
- Готово до відправки
- Код: 436255924
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Об'єм 28 літрів.
- Розмір 47*33*18 см.
- Одне просторе відділення на змійці,відкривається зверху,підійде для ноутбука 15,6 дюймів.
- Блискавка з двома бігунками.
- Усередині є кишеня для дрібних речей чи планшета/нетбука.
- Водостійкий та міцний матеріал kiten.
- Дно зроблено з якісного шкірозамінника, що збільшує термін служби рюкзака.
- Є ручка згори, що дозволяє носити рюкзак як звичайну сумку.
- Знизу також є петля-ручка для альтернативного носіння рюкзака.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Недорогий та функціональний рюкзак класичного вигляду. Підійде абсолютно будь-кому, незалежно від статі та віку. Головне, щоб він Вам подобався!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Для ноутбука |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Кишеня для планшета |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 18 см |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Вага | 900 г |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 332 ₴









