
Бананка сумка поясна сумка для документів сумка на пояс Nike синій меланж, лого квадрат чорний
220 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1850022369
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Розмір: 34 х 14 см;
- Матеріал Oxford;
- 2 відділення на блискавці;
- Логотип-накатка;
- Ремінь регулюється за довжиною.
Більше фото:
https://drive.google.com/drive/folders/196FuTVnXX7XWXDsgW6tyvGo8fmHy7SNT
- Матеріал Oxford;
- 2 відділення на блискавці;
- Логотип-накатка;
- Ремінь регулюється за довжиною.
Більше фото:
https://drive.google.com/drive/folders/196FuTVnXX7XWXDsgW6tyvGo8fmHy7SNT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 34 см |
| Максимальний обхват талії | 115 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴






