Топ продаж

Міський рюкзак сірий міцний великий зручний міський прикольний молодіжний модний спортивний
680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1910199048
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Об'єм 28 літрів;
- Розмір 47*33*18 см;
- Є одне просторе відділення на змійці; відкривається зверху. Блискавка з двома бігунками.
- Усередині є кишеня для дрібних речей чи планшета/нетбука.
- Логотип вишитий.
- Водостійкий та міцний матеріал kiten.
- Дно зроблено з якісного шкірозамінника, що збільшує термін служби рюкзака.
- Є ручка згори, що дозволяє носити рюкзак як звичайну сумку.
- Знизу також є петля-ручка для альтернативного носіння рюкзака.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Недорогий та функціональний рюкзак класичного вигляду. Підійде абсолютно будь-кому, незалежно від статі та віку. Головне, щоб він Вам подобався!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 47 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 33 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 28 л |
| Особливості | Кишеня для планшета, Кишеня для ноутбука |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| шт. | шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴










