Топ продаж

Рюкзак спортивний міцний зручний хакі міський водостійкий великий унісекс і жіночий і чоловічий
1 280 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1678402818
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Об'єм 28 літрів;
- Розмір 47*33*18 см;
- Є одне просторе відділення на змійці, відкривається зверху блискавкою з двома бігунками.
- Усередині є кишеня для дрібних речей чи планшета/ноутбука.
- Логотип вишитий.
- Водостійкий та міцний матеріал kiten.
- Дно зроблено з якісного шкірозамінника, що збільшує термін служби рюкзака.
- Є ручка згори, що дозволяє носити рюкзак як звичайну сумку.
- Знизу також є петля-ручка для альтернативного носіння рюкзака.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Недорогий та функціональний рюкзак класичного вигляду. Підійде абсолютно будь-кому, незалежно від статі та віку. Головне, щоб він Вам подобався!
- Розмір 47*33*18 см;
- Є одне просторе відділення на змійці, відкривається зверху блискавкою з двома бігунками.
- Усередині є кишеня для дрібних речей чи планшета/ноутбука.
- Логотип вишитий.
- Водостійкий та міцний матеріал kiten.
- Дно зроблено з якісного шкірозамінника, що збільшує термін служби рюкзака.
- Є ручка згори, що дозволяє носити рюкзак як звичайну сумку.
- Знизу також є петля-ручка для альтернативного носіння рюкзака.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Недорогий та функціональний рюкзак класичного вигляду. Підійде абсолютно будь-кому, незалежно від статі та віку. Головне, щоб він Вам подобався!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Для ноутбука |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Кишеня для планшета |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 9 міс |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 18 см |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Вага | 900 г |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3XL | шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴











