Топ продаж

Сумка:
-Велика спортивна/дорожня сумка. Виготовлена з якісного шкірозамінника. Матеріал м'який, тактильно приємний на дотик.
-Можно використовувати як для коротких поїздок і подорожей, так і для походу в спортзал.
-Всередині великий основний відділ на блискавці та дві маленькі кишені під ключі, документи.
-Ззаду по довжині сумки розташований великий відділ на блискавці.
-Крепкі кріплення.
-Ремінь у комплекті, регулюється за довжиною.
-Фурнітура срібло.
-Логотип: Вишивка.
-Розмір: Ш 17 х Д 47 х В 27 см.
Барсетка:
- Розміри барсетки 24 * 22 см;
- Зручний аксесуар на кожен день;
- Виготовлена з якісної екошкіри середньої жорсткості;
- Має прямокутну форму;
- Головне відділення закривається на блискавку;
- Кишеня у головному відділенні;
- Вставки з перфорованої шкіри;
- Якісна фурнітура;
- Нашивка у верхній частині сумки;
- Зручний регульований ремінь через плече.
-Велика спортивна/дорожня сумка. Виготовлена з якісного шкірозамінника. Матеріал м'який, тактильно приємний на дотик.
-Можно використовувати як для коротких поїздок і подорожей, так і для походу в спортзал.
-Всередині великий основний відділ на блискавці та дві маленькі кишені під ключі, документи.
-Ззаду по довжині сумки розташований великий відділ на блискавці.
-Крепкі кріплення.
-Ремінь у комплекті, регулюється за довжиною.
-Фурнітура срібло.
-Логотип: Вишивка.
-Розмір: Ш 17 х Д 47 х В 27 см.
Барсетка:
- Розміри барсетки 24 * 22 см;
- Зручний аксесуар на кожен день;
- Виготовлена з якісної екошкіри середньої жорсткості;
- Має прямокутну форму;
- Головне відділення закривається на блискавку;
- Кишеня у головному відділенні;
- Вставки з перфорованої шкіри;
- Якісна фурнітура;
- Нашивка у верхній частині сумки;
- Зручний регульований ремінь через плече.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 3 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 18 л |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 17 см |
| Глибина | 47 см |
| Вага | 750 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Плечовий ремінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴










