-50%

Комплект Рюкзак камуфляж с системою Молле 18 л Fazan і бананка коричнево-сірий камуфляж
1 400 ₴
700 ₴
- В наявності
- Код: 1889641777
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак:
- Розмір: 45х27,5х15 см;
- матеріал: 100% поліестер;
- два великі відділення на блискавці, в одному з яких є роздільник для ноутбука.;
- дві невеликі кишені з боків для дрібних речей (1 на блискавці, одна без);
- М'яка спинка та плечові ремені для комфорту при носінні;
- додатковий фіксатор розташований на плечових ременях;
- Додаткова ручка-петелька для носіння в руці;
Бананка:
- Розмір: 34 х 14 см;
- матеріал: Oxford;
- 2 відділення на блискавці;
- ремень регулюється по довжині;
- для швидкого застіблення використовується механізм фаст;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 27.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴









