Топ продажПодарунок

Рюкзак Nike 27л спортивний хакі водостійкий з відділом для ноутбука та барсетка Nike хакі
1 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1893553770
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 249 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Рюкзак Nike 27л спортивний хакі водостійкий з відділом для ноутбука та барсетка Nike хакі»
- Розмір 47*33*18 см;
- Є одне просторе відділення на змійці; відкривається зверху. Блискавка з двома бігунками.
- Усередині є кишеня для дрібних речей або планшета/нетбука.
- Водостійкий і міцний матеріал kiten.
- Дно зроблене з якісного шкірозамінника, що збільшує термін експлуатації рюкзака.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Знизу також є петля-ручка для альтернативного носіння рюкзака.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Барсетка хакі меланж Nike
- Заміри: 24x 20x 7 см;
- Матеріал: Поліестер 600д;
- Виробник: Україна;
- Є одне просторе відділення на змійці; відкривається зверху. Блискавка з двома бігунками.
- Усередині є кишеня для дрібних речей або планшета/нетбука.
- Водостійкий і міцний матеріал kiten.
- Дно зроблене з якісного шкірозамінника, що збільшує термін експлуатації рюкзака.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Знизу також є петля-ручка для альтернативного носіння рюкзака.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Барсетка хакі меланж Nike
- Заміри: 24x 20x 7 см;
- Матеріал: Поліестер 600д;
- Виробник: Україна;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.5 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 33 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 27 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴












