- Велика спортивна/дорожня сумка. Виготовлена з якісного, міцного матеріалу kiten;
- Тканина щільна з водовідштовхувальним просоченням;
- Сумку можна використовувати як дорожню, так і в тренажерний зал;
- Один великий основний відділ на блискавці;
- Дві невеликі кишені під ключі, документи з боків на блискавці;
- Спереду сумки розміщена напівкругла кишеня так само на блискавці;
- Міцні кріплення;
- Ремінь у комплекті, регулюється за довжиною;
- Внизу по всій довжині є змійка, що дає змогу збільшити корисний об'єм сумки ще на 25-30%.
- Довжина/Ширина/Висота 60*28*32 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Oxford 600D |
| Призначення | Для чоловіків |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 4 |
| Кількість відділень | 4 |
| Замок | Немає |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 54 л |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| One Size | шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴











