Топ продаж

Рюкзак чорний міцний модний Nike міський зручний водостійкий невеликий і чоловічий і жіночий
1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1613397345
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Об'єм 19 літрів.
- Є одне велике відділення на змійці, відкривається зверху всередині є кишеня для дрібних речей або планшета/нетбука. Одне відділення-кишеня спереду на змійці.
- Логотип вишитий.
- Водостійкий матеріал kiten.
- Дно рюкзака зроблене з якісного шкірозамінника, що збільшує термін експлуатації рюкзака.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
- Розміри 44*30*14 см
Недорогий і функціональний рюкзак класичного вигляду. Підійде абсолютно будь-якому, незалежно від статі та віку. Головне, щоб він Вам сподобався!
- Є одне велике відділення на змійці, відкривається зверху всередині є кишеня для дрібних речей або планшета/нетбука. Одне відділення-кишеня спереду на змійці.
- Логотип вишитий.
- Водостійкий матеріал kiten.
- Дно рюкзака зроблене з якісного шкірозамінника, що збільшує термін експлуатації рюкзака.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
- Розміри 44*30*14 см
Недорогий і функціональний рюкзак класичного вигляду. Підійде абсолютно будь-якому, незалежно від статі та віку. Головне, щоб він Вам сподобався!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 19 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Водонепроникна тканина, Кишеня для планшета |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 14 см |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Кишені | Бічні |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Інше |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| One Size | шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴








