Топ продаж

Спортивна сумка груша Reebok з білим лого шкірзам є ручки і ремінь через плече
1 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1515201005
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Невелика міська дорожня сумка. Є одне велике відділення на змійці зверху. Також є кишеня на змійці на лицьовій частині сумки. Є ручки та ремінь через плече з можливістю регулювання за довжиною. Ця сумка чудово підійде для коротких поїздок або походів у спортзал.
- Довжина по дну 44 см;
- Ширина по дну 20 см;
- Висота 20 см;
- Логотип вишитий.
- Довжина по дну 44 см;
- Ширина по дну 20 см;
- Висота 20 см;
- Логотип вишитий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Овальна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Плечовий ремінь, Регулювання розміру |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Глибина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| One Size | One Size |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴










