Топ продаж

Спортивна сумка чорна Under Armour чорне лого з водовідштовхувальним просоченням ремінь у комплекті
1 760 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1452404335
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Велика спортивна/дорожня сумка. Виготовлена з якісного, міцного матеріалу kiten;
- Тканина щільна з водовідштовхувальним просоченням;
- Сумку можна використовувати як дорожню, так і в тренажерний зал;
- Один великий основний відділ на блискавці;
- Дві невеликі кишені під ключі, документи з боків на блискавці;
- Спереду сумки розміщена напівкругла кишеня так само на блискавці;
- Міцні кріплення;
- Ремінь у комплекті, регулюється за довжиною;
- Розміри 65х30х35 см
- Тканина щільна з водовідштовхувальним просоченням;
- Сумку можна використовувати як дорожню, так і в тренажерний зал;
- Один великий основний відділ на блискавці;
- Дві невеликі кишені під ключі, документи з боків на блискавці;
- Спереду сумки розміщена напівкругла кишеня так само на блискавці;
- Міцні кріплення;
- Ремінь у комплекті, регулюється за довжиною;
- Розміри 65х30х35 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Under Armour |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 4 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 68 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 950 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водовідштовхувальна просочення |
| S-3XL | One Size |
| Форма | Прямокутна |
| Тип тканини | Оксфорд |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760 ₴











