Топ продаж

Рюкзак чоловічий чорний великий 28л міцний зручний класичний практичний сучасний функціональний
640 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1774174540
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Об'єм 28 літрів;
- Розмір 47*33*18 см;
- Є одне просторе відділення на змійці; відкривається зверху. Блискавка з двома бігунками.
- Усередині є кишеня для дрібних речей або планшета/нетбука.
- Водостійкий і міцний матеріал kiten.
- Дно шкіряне.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Знизу також є петля-ручка для альтернативного носіння рюкзака.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Легкий, недорогий і функціональний рюкзак у стилі мілітарі.
- Розмір 47*33*18 см;
- Є одне просторе відділення на змійці; відкривається зверху. Блискавка з двома бігунками.
- Усередині є кишеня для дрібних речей або планшета/нетбука.
- Водостійкий і міцний матеріал kiten.
- Дно шкіряне.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Знизу також є петля-ручка для альтернативного носіння рюкзака.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Легкий, недорогий і функціональний рюкзак у стилі мілітарі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 27 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Кишеня для ноутбука |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 33 см |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴









