Топ продаж

Рюкзак міський чоловічий чорний невеликий міцний зручний легкий класичний практичний функціональний
1 398 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1590466570
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Є одне просторе відділення на змійці. Блискавка з двома бігунками;
- Одна велика кишеня на змійці спереду та маленька кишеня на змійці так само спереду;
- З боків є кишені із сітки;
- Водостійкий і міцний матеріал kiten.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Легкий, недорогий і функціональний рюкзак.
- Розмір 17х43х29 см. ~21 л.
- Одна велика кишеня на змійці спереду та маленька кишеня на змійці так само спереду;
- З боків є кишені із сітки;
- Водостійкий і міцний матеріал kiten.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Легкий, недорогий і функціональний рюкзак.
- Розмір 17х43х29 см. ~21 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 21 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина | 29 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 17 см |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| One Size | шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 398 ₴










