Топ продаж

Рюкзак чорний чоловічий міський міцний зручний прикольний сучасний з відділом для ноутбука
1 598 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1563080975
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Розмір: 45х 27,5х 15 см;
- Об'єм 19 літрів;
- Матеріал: oxford 600d /100% поліестер;
- Два великі відділення на блискавці, в одному з яких є роздільник для ноутбука;
- Дві невеликі кишені з боків для дрібних речей (1 на блискавці, одна без);
- М'яка спинка та плечові ремені для комфорту під час носіння;
- Додатковий фіксатор розташований на плечових ременях;
- Додаткова ручка-петелька для носіння в руці;
- Об'єм 19 літрів;
- Матеріал: oxford 600d /100% поліестер;
- Два великі відділення на блискавці, в одному з яких є роздільник для ноутбука;
- Дві невеликі кишені з боків для дрібних речей (1 на блискавці, одна без);
- М'яка спинка та плечові ремені для комфорту під час носіння;
- Додатковий фіксатор розташований на плечових ременях;
- Додаткова ручка-петелька для носіння в руці;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 19 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Водонепроникна тканина, Кишеня для планшета |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина | 27.5 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 15 см |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Кишені | Бічні |
| Вага | 0.4 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| One Size | шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 598 ₴









