Топ продаж

Рюкзак міський чоловічий сірий Nike невеликий міцний зручний легкий модний сучасний функціональний
1 280 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1597332882
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Є одне велике відділення на змійці, відкривається зверху всередині є кишеня для дрібних речей або планшета/нетбука. Одне відділення-кишеня спереду на змійці.
- Логотип вишитий.
- Водостійкий матеріал kiten.
- Дно рюкзака зроблене з якісного шкірозамінника, що збільшує термін експлуатації рюкзака.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Розміри 44*30*14 см
Недорогий і функціональний рюкзак класичного вигляду. Підійде абсолютно будь-якому, незалежно від статі та віку. Головне, щоб він Вам сподобався!
- Логотип вишитий.
- Водостійкий матеріал kiten.
- Дно рюкзака зроблене з якісного шкірозамінника, що збільшує термін експлуатації рюкзака.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Розміри 44*30*14 см
Недорогий і функціональний рюкзак класичного вигляду. Підійде абсолютно будь-якому, незалежно від статі та віку. Головне, щоб він Вам сподобався!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 14 см |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Кишені | Бічні |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| S-3XL | шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴











