
Бандаж на колінний суглоб із підігрівом Lesko YX206 електричний із кнопкою на липучці
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10016-42839
+380 (93) 301-68-98
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Швидка допомога у разі проблем із колінним суглобом — бандаж із підігрівом Lesko YX206
Травми та болі в колінах можуть виникнути в будь-якому віці через неакуратні рухи, занадто великі навантаження або дегенеративно-дистрофічні процеси в тканинах. Для зменшення навантаження на суглоб, швидкого зняття болю та прискорення відновлення вам знадобиться бандаж для колінного суглоба з підігріванням Lesko. Його дія:
- забезпечує оптимальний рівень компресії;
- покращує лімфовідтік;
- запобігає виникненню набряків;
- зменшує больові відчуття та дискомфорт;
- добре зігріває суглоб, завдяки чому поліпшується кровообіг і пришвидшуються процеси відновлення.
М'яке зігрівання, розслабляє й дарує відчуття комфорту.
Особливості електричного бандажу для коліна Lesko:
- працює в трьох режимах — 40 °C, 45 °C і 50 °C;
- надійна фіксація за допомогою двох липучок;
- живлення через USB-кабель від повербанка місткістю 5000 мА·год (в комплекті);
- індикатор заряду батареї;
- кишеньки для повербанка.
Матеріал виробу — напіввовна. Він добре зберігає тепло та не парить.
Бандаж для колінного суглоба з підігрівом Lesko YX206 — це якісна допомога у разі травм і в період реабілітації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Напіввовна |
| Отвір над колінною чашечкою | Ні |
| Розмір | Універсальний |
| Ступінь фіксації | Еластична |
| Довжина | 250 см |
| Ширина | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 600 кг |
| Гарантія, міс | 1 |
| Довжина шнура | 178 см |
| Особливості | зовнішній роз'єм під Micro USB| внутрішня ніша кишенька зі захованим дротом вбудованим | кнопка вмик/вимк| регулятори на липучках |
| Розміри | ширина в розгорнутому вигляді 48 см |
| павер банк | USB2x, micro USB, акумулятор: 5000 мА·год, індикатор батареї, напруга: 5В, шнур 25 см |
| режими підігрівання | 40С, 45С, 50С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴






