Новинка
-50%

Шорти чоловічі вільні чорні літні повсякденні з гербом стильні модні легкі зручні довгі якісні
1 658 ₴
829 ₴
- Готово до відправки
- Код: 169136140946
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Матеріал: якісний трикотаж;
- Дві стандартні прорізні кишені;
- Пояс на гумці + є додатково шнурок;
- Стиль носіння: повсякденний (casual);

- Дві стандартні прорізні кишені;
- Пояс на гумці + є додатково шнурок;
- Стиль носіння: повсякденний (casual);

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина шорт від лінії талії | 46 см |
| Застібка | Гумка, Шнурівка |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Тип товару | Шорти |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 829 ₴








