- Невелика спортивна/дорожня сумка. Виготовлена з якісного шкірозамінника. Матеріал м'який, тактильно приємний на дотик.
- Можно використовувати як для коротких поїздок і подорожей, так і для походу в спортзал.
- Всередині великий основний відділ на блискавці та дві маленькі кишені під ключі, документи.
- Ззаду по довжині сумки розташований великий відділ на блискавці.
- Міцні кріплення.
- Ремінь у комплекті, регулюється за довжиною.
- Фурнітура срібло.
- Логотип: Вишивка.
- Розмір: Ш 17 х Д 47 х В 27 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для чоловіків |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 21 л |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 17 см |
| Глибина | 47 см |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| One Size | шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






