Топ продаж
-40%

Рюкзак спортивний чорний чоловічий Nike невеликий міцний зручний модний прикольний водостійкий
999 ₴
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1591040134
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Об'єм 19 літрів.
- Є одне велике відділення на змійці, відкривається зверху, всередині є кишеня для дрібних речей або планшета/ноутбука.
- Одне відділення-кишеня спереду на змійці.
- Логотип вишитий.
- Водостійкий матеріал kiten.
- Дно рюкзака зроблене з якісного шкірозамінника, що збільшує термін експлуатації рюкзака.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
- Розміри 44*30*14 см
Недорогий і функціональний рюкзак класичного вигляду. Підійде абсолютно будь-якому, незалежно від статі та віку. Головне, щоб він Вам сподобався!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44 см |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 19 л |
| Особливості | Кишеня для планшета, Кишеня для ноутбука, Водонепроникна тканина |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴










