
Рюкзак Матрац Блакитно-Жовтий 'Слава ЗСУ!'
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1932814236
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Розмір 47*33*18 см;
- Є одне просторе відділення на змійці; відкривається зверху. Блискавка з двома бігунками.
- Усередині є кишеня для дрібних речей або планшета/нетбука.
- Водостійкий і міцний матеріал kiten.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Знизу також є петля-ручка для альтернативного носіння рюкзака.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Легкий, недорогий і функціональний рюкзак у кольорах державного прапора України
Більше фото:
https://drive.google.com/drive/folders/1DtlKv11xFVzaHPvgPyd2FUkT0DP8vdZd
- Є одне просторе відділення на змійці; відкривається зверху. Блискавка з двома бігунками.
- Усередині є кишеня для дрібних речей або планшета/нетбука.
- Водостійкий і міцний матеріал kiten.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Знизу також є петля-ручка для альтернативного носіння рюкзака.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Легкий, недорогий і функціональний рюкзак у кольорах державного прапора України
Більше фото:
https://drive.google.com/drive/folders/1DtlKv11xFVzaHPvgPyd2FUkT0DP8vdZd
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴









