Новинка
-28%

Футболка чоловіча з тризубом темно сіра модна літня зручна якісна стильна бавовняна легка фірмова XXL
799 ₴
579 ₴
- Готово до відправки
- Код: 876665428254
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична футболка на щодень.
- Крій: прямий;
- Рукав — короткий;
- Виріз — круглий;
- Матеріал: кулір високої якості виробництва Туреччини;
- Склад: 90% — бавовна, 10% — еластан;

- Крій: прямий;
- Рукав — короткий;
- Виріз — круглий;
- Матеріал: кулір високої якості виробництва Туреччини;
- Склад: 90% — бавовна, 10% — еластан;

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Модель | Футболка |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 92 см |
| Колір | Темно-сірий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Патріотичний стиль |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 21 см |
| Ширина виробу | 40 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Склад | 90% — бавовна, 10% — еластан |
| Щільність тканини | 140 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| - | XXL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴










