Топ продаж
-19%

Барсетка чорна The North Face чоловіча сумка через плече стильна міська наплічна на ремінці
549 ₴
444 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1591784793
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 24 х 20 х 7 см;
- матеріал: Поліестер 600д;
- логотип: вишитий;
- регульована довжина ремінця;
- фірмова фурнітура;
- У барсетці є одне велике відділення на змійці зверху;
- на задній стороні барсетки є кишеня на змійці;
- Спереду кишеня без змійки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 ₴





