Топ продажПодарунок
-54%

Рюкзак чорний чоловічий класичний Nike зручний міцний водостійкий модний функціональний і барсетка
1 280 ₴
589 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1702345617
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 444 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Рюкзак чорний чоловічий класичний Nike зручний міцний водостійкий модний функціональний і барсетка»
Рюкзак Матрац Чорний
- Розмір 47*33*18 см;
- Є одне просторе відділення на змійці; відкривається зверху. Блискавка з двома бігунками.
- Усередині є кишеня для дрібних речей або планшета/нетбука.
- Логотип вишитий.
- Водостійкий і міцний матеріал kiten.
- Дно зроблене з якісного шкірозамінника, що збільшує термін експлуатації рюкзака.
- Є ручка зверху, що дає змогу носити рюкзак як звичайну сумку.
- Знизу також є петля-ручка для альтернативного носіння рюкзака.
- Лямки мають можливість регулювання за довжиною.
Барсетка чорна NIke
- Заміри: 24x 20x 7 см;
- Матеріал: Поліестер 600д;
- Виробник: Україна;
- Логотип вишитий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 47 см |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина | 18 см |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 27 л |
| Особливості | Кишеня для планшета, Кишеня для ноутбука, Водонепроникна тканина |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Для ноутбука |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴











