
Комплект чоловічої піжами CK-215 Light Blue сорочка з довгим рукавом і штанами тепла XL
845 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13096-87537
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| В комплект входить | Сорочка, Штани |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина крокового шва | 69 см |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | XL |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Сезон | Зима |
| Склад | Полиэстер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Довжина по зовнішньому шву штанів | 99 см |
| Довжина рукава від вортника | 73 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву | 45 см |
| Упаковка | Пакет на застібці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴




