
Шезлонг Taotaopets Y0037 лежак кігтеточка для котів
1 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13790-88120
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Taotaopets |
| Країна виробник | Китай |
| Вид тварин | Кішки |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Застосування | Лежанка, кігтеточка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴






