
Шовковий комплект чоловічий піжами TZ21762 Чорний сорочка з довгим рукавом і штанами атласна 2XL
635 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13808-88433
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| В комплект входить | Сорочка, Штани |
| Довжина крокового шва | 82 см |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват грудей | 84 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 56/58 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | Поліефірне волокно (поліестер) |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Розміри піжами, см | Довжина по зовнішньому шву — 111, Довжина по внутрішньому шву — 82, Довжина рукава від вортів, Довжина рукава по внутрішньому шву — 54, Охоплення стегон -130, Охоплення талії - 98 |
| Тип тканини | Штучний шовк |
| Упаковка | Пакет на застібці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴





