Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| В комплект входить | Сорочка, Штани |
| Довжина крокового шва | 80 см |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | L |
| Наявність кишень | Так |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50/52 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Довжина по зовнішньому шву | 107 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 80 см |
| Довжина по спинці | 80 см |
| Довжина рукава від вортника | 86 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву | 52 см |
| Охоплення стегон | 120 см |
| Охват груди | 124 см |
| Охоплення талії | 82 см |
| Тип тканини | Штучний шовк |
| Упаковка | Пакет на застібці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴






