Палиця Lesko YK-67
Палиця Lesko YK-67 — якісний інструмент, який допомагає людям забезпечити собі зручне пересування під час ходьби.
Особливості:
Завдяки своєму алюмінієвому корпусу й анатомічній пластиковій ручці, ця палиця поєднує в собі легкість, міцність і зручність у використанні.
Головною перевагою палиці є можливість регулювання висоти у восьми різних діапазонах. Це дає користувачам із різним зростом знайти оптимальну висоту для максимального комфорту та ефективності під час ходьби.
Завдяки своїм головним характеристикам — легкості, міцності та можливості регулювання висоти, YK-67 стане незамінним помічником.
Палиця Lesko YK-67 призначена для людей, які потребують додаткової підтримки під час ходьби. Вона надає впевненості та стабільності, допомагаючи зменшити ризик падінь і травм.
Палиця Lesko YK-67 — якісний інструмент, який допомагає людям забезпечити собі зручне пересування під час ходьби.
Особливості:
Завдяки своєму алюмінієвому корпусу й анатомічній пластиковій ручці, ця палиця поєднує в собі легкість, міцність і зручність у використанні.
Головною перевагою палиці є можливість регулювання висоти у восьми різних діапазонах. Це дає користувачам із різним зростом знайти оптимальну висоту для максимального комфорту та ефективності під час ходьби.
Завдяки своїм головним характеристикам — легкості, міцності та можливості регулювання висоти, YK-67 стане незамінним помічником.
Палиця Lesko YK-67 призначена для людей, які потребують додаткової підтримки під час ходьби. Вона надає впевненості та стабільності, допомагаючи зменшити ризик падінь і травм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Регулювання висоти | Так |
| Тип рукоятки тростини | Анатомічна |
| Тип тростини | Стандартна (цілісна) тростина |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр тростини | 22 мм |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна висота | 76 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Довжина ручки | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481 ₴








