Новинка

Піжама чоловіча домашня футболка штани якісна фірмова модна демісезонна XL
1 730 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: F220P+f01_XL
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча піжама: біла футболка + картаті штани
Зручний та стильний піжамний комплект для комфортного відпочинку та сну. Ідеальне поєднання практичності, якості та приємних матеріалів.
✔ Комплект складається з:
-
Біла футболка – класична модель з натуральної бавовни (100%). М'яка, дихаюча тканина дарує максимальний комфорт.
-
Піжамні штани – виконані з теплої та приємної на дотик фланелі. Мають зручний крій, бічні кишені та пояс на резинці з регульованою куліскою для ідеальної посадки.
✔ Характеристики штанів:
-
Малюнок: стильна клітина (червоний/синій).
-
Матеріал: фланель сорочкова (70% бавовна, 30% поліестер).
-
Щільність: 160 г/м² – легкі, але водночас теплі.
Ця піжама чудово підходить як для повсякденного домашнього використання, так і в якості стильного подарунка.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 95 см |
| Обхват талії | 84 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| В комплект входить | Штани, Футболка |
| Колір | Різні кольори |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | Бавовна 100% |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина крокового шва | 72 см |
| Міжнародний розмір | XL |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴/комплект








