
Скринька Casegrace SP-01155 для прикрас і ювелірних виробів коштовностей White
576 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13161-82248
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casegrace |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрення отделка | Оксамит |
| Гарантія, міс | 1 |
| Довжина | 210 см |
| Призначення | Універсальний |
| Особливості | Відділення для сережок, браслетів, кілець, годинників, підвісок, шпильок, брошок. Скринька на замочку з ключем |
| Тип | Скриньки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 ₴



