Топ продаж
-11%

Жіноча піжама тепла молочна сніжинки стильна модна ніжна брендова 48
1 849 ₴/комплект
1 649 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: F44P_M
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча піжама з фланелі 100% бавовна — це твій незамінний союзник у прохолодні вечори. М'яка, приємна на дотик тканина огортає теплом та дарує затишок, якого так хочеться після насиченого дня. Принт із делікатними сніжинками на білому фоні надає піжамі особливого шарму та свіжості.
Ця модель створена для тих моментів, коли хочеться забути про буденну метушню і насолодитися спокоєм. Вільний крій забезпечує максимальний комфорт, а натуральний бавовняний склад дозволяє шкірі дихати, підтримуючи приємне відчуття комфорту. Ідеальний вибір для повного релаксу в улюбленому кріслі з теплою ковдрою та гарною книгою.
Тканина фланель: 100% бавовна, Туреччина
Щільність: 160 г/м2
Ефект: м'який двосторонній начіс.
Колір: на молочному
Штани прямого крою: середня посадка, з кишенями, гумка, регульована куліска
- Розміри: S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр, ХL=52 укр.
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!
- Нова пошта: Накладений платіж(післяплата),Пром оплата,передплата на картку, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(післяплата) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| В комплект входить | Штани, Нічна сорочка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Колір | Білий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Фланель |
| Склад | Бавовна 100% |
| Візерунки і принти | Новорічні |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 169 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват груди | 98 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴/комплект








