Топ продаж
-11%

Жіноча нічна піжама тепла біла комфортна домашня брендова з серцями 50
1 849 ₴/комплект
1 649 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: F42P_L
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже м'яка та тепла піжамка з милими сердечками ❤️
Піжама з фланелі, яка об'єднує тепло, м'якість і неповторний затишок. Молочний фон тканини доповнений милими принтом із сердечками, що дарує цій піжамі особливу атмосферу ніжності. Ця піжама — ідеальний вибір для прохолодних вечорів, коли хочеться загорнутися в щось тепле і просто відпочити.
- Тканина фланель: 100% бавовна, Туреччина
- Щільність: 160 г/м2
- Ефект: м'який двосторонній начіс.
- Колір: серця на молочному
- Штани середньої посадки з кишенями, гумка, регульована куліска
- Розміри: S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр, XL = 52 укр.
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!
- Нова пошта: Накладений платіж(післяплата),Пром оплата,передплата на картку, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(післяплата) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| В комплект входить | Штани, Сорочка |
| Довжина крокового шва | 170 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Міжнародний розмір | M |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 69 см |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Зима |
| Склад | Бавовна 100% |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Фланель |
| Візерунки і принти | Сердечка |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват груди | 104 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴/комплект






