Топ продаж

"Мяу-Лав" – ніжність, тепло та стиль в одному образі!
Ця чарівна піжама в ніжно-рожевому кольорі з милими кошенятами та сердечками створена для тих, хто хоче почуватися затишно навіть у найхолодніші дні. Комплект складається з кофти та штанів, а манжети на рукавах і штанах забезпечують додатковий комфорт та захист від прохолоди.
М'який велсофт обіймає тебе з перших секунд – тканина неймовірно приємна на дотик і добре тягнеться, що дозволяє відчувати свободу рухів. Піжама "Мяу-Лав" стане твоїм улюбленим супутником для довгих вечорів під ковдрою та холодних зимових ранків.
Тканина легка, але при цьому тепла, швидко нагрівається від температури тіла, а надалі добре зберігає її. Завдяки пористій структурі, матеріал має гарну повітропроникність (тіло в одязі дихає, не перегрівається).
Тканина: поліестер 100%, Туреччина
Щільність: 280 г/м2
Розміри: S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр, XL = 52 укр, XXL=54 укр.
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 54 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| В комплект входить | Штани, Лонгслив |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Велсофт |
| Склад | Поліестер 100% |
| Візерунки і принти | Сердечка |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 174 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват груди | 54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴/комплект









