Топ продаж
-15%

Чоловічий махровий халат сірий Cosy зручний якісний для будинку M
2 990 ₴
2 540 ₴
- Готово до відправки
- Код: 925_M
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний чоловічий халат із шалевим коміром із махрової тканини.
Халат виготовлен з високоякісної турецької 100% преміальної бавовни, двостороння махра. Завдяки оптимальній щільності добре вбирають вологу.
Халат з поясом та кишенями. Довжина рукава регулюється за рахунок манжету, манжети з відворотом.
Матеріал дозволяє шкірі "дихати" і не викликає дискомфорту.
Тип тканини: Махра.
Колір: сірий.
Тканина: 100% бавовна, Туреччина.
Щільність: 350 г/м2
(після прання дає усадку 1-2%)
розміри: m, l, xl, 2xl
Рекомендації щодо догляду:
1. Прати при температурі не вище 40 градусів, оберти віджиму – 500-600
2. Використовувати рідкі засоби для прання. Неприпустиме використання відбілюючих засобів на основі хлору;
3. Прати вироби з махри окремо від виробів із металевими деталями.
4. Після прання струсити виріб, щоб розправити пухнасту махру. Природне сушіння.
5. Не потребує прасування, при необхідності можна використовувати відпарювач.
Доставка:
✔️Понеділок-пʼятниця: прийом замовлень до 12:00 з відправкою в цей же день
✔️Субота- неділя: прийом замовлень до 11:00 з відправкою в цей же день

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина виробу по спинці | 123 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина халата | Довгий |
| Застібка | На запах |
| Міжнародний розмір | M |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Махра |
| Тип халата | Банний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват груди | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴







