Топ продаж

Вафельні халати актуальні будь-якої пори року.
Матеріал дозволяє шкірі "дихати" і не викликає дискомфорту.
колір: маренго
Тканина: 100% бавовна, Туреччина
(тканина не декатована, після прання дає усадку до 6%)
розміри: S, M, L, ХL, 2XL
Рекомендації щодо догляду:
1. Прати у холодній воді (при температурі не вище 40°С), віджимання тільки на малих обертах 400. Не використовувати відбілювачі.
2. Природне сушіння. Рекомендується трохи розтягнути Виріб під час сушіння.
3. Прасувати при високих температурах до 200°С (режим бавовна) з паром.
Після прання вафельні клітини збираються, але після висихання та прасування вони розходяться.
Доставка:
✔️Понеділок-пʼятниця: прийом замовлень до 12:00 з відправкою в цей же день
✔️Субота- неділя: прийом замовлень до 11:00 з відправкою в цей же день

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина виробу по спинці | 134 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина халата | Довгий |
| Застібка | На запах |
| Міжнародний розмір | XL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Вафельне полотно |
| Тип халата | Домашній |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват груди | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 149 ₴







