Новинка

Тепленька жіноча піжама зимова Penguin у ніжному рожевому кольорі 46-48
1 649 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: PJ7900-23_S/M
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри: S-M = 46-48 укр, L = 50 укр, XL = 52 укр, 2XL = 54 укр(але дивіться таблицю)
Встановити розмір можна після замовлення, наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!
Наша нова жіноча піжама з тканини "термо" — це ідеальне поєднання затишку та сучасних технологій.
Легка, але напрочуд тепла, вона нагадує м'яку баєчку, що дарує неперевершені відчуття тепла й комфорту.
Ця піжама виконана у ніжному рожевому кольорі, прикрашена милими пінгвінами, які неодмінно піднімуть настрій навіть у найхолодніші вечори.
Тканина "термо" спеціально розроблена, щоб зберігати тепло, не обтяжуючи тіло, тому ти відчуватимеш легкість і затишок, немов у обіймах улюбленого пледа.
Тканина добре тягнеться.
Ідеально підходить для того, щоб провести вечір за книжкою або кіно, загорнувшись у свою нову піжамку
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!
- Нова пошта: Накладений платіж(післяплата),Пром оплата,передплата на картку, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(післяплата) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| В комплект входить | Кофта, Штани |
| Довжина крокового шва | 100 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Міжнародний розмір | S |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Машинна вишивка |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Фліс |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴/комплект






