Топ продаж

Жіноча піжама домашній комплект Triyka стильна велюрова комфортна XL
2 100 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: PJ5545/3_XL
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
S-M = 46-48 укр, L =50 укр, XL = 52 укр, 2XL= 54 укр, 3XL=56 укр(але дивіться таблицю внизу опису)
Жіночий велюровий комплект трійка — це втілення елегантності та комфорту.
Комплект складається з халатика, маєчки та штанів, що дозволяє створювати різні образи для дому.
М'який велюр ніжно огортає тіло, даруючи приємні відчуття, а вишукане мереживо додає романтичності та витонченого стилю.
Цей комплект не лише зручний, але й надзвичайно гарний — ідеальний для тих моментів, коли хочеться почуватися доглянутою і стильною навіть вдома.
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!
- Нова пошта: Накладений платіж(післяплата),Пром оплата,передплата на картку, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(післяплата) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| В комплект входить | Майка, Штани, Халат |
| Довжина крокового шва | 105 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Ні |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Велюр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Пудровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴/комплект







