Новинка

- Розміри: S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр, XL = 52 укр.
- Розмір можна встановити після замовлення, наш менеджер
передзвонить і допоможе з вибором!
- Комплект складається: майка+шорти. Шлейки регулюються.
- Тканина: 100% бавовна, Корея
- Щільність: 120 г/м2
- Колір: лавандовий (lavender fog)
- Виріб виготовлено в Україні ❤️
Зручна та легка піжама з мусліну.
Муслін - це натуральна повітряна тканина з найтоншої бавовни.
Ніжність та легкість мусліну можна порівняти хіба що з шифоном.
Однак це тканина з натуральних ниток, тому це вибір номер один для літа☀️.
- Нова пошта: Післяплата (накладений платіж), Пром оплата, передоплата на карту, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти післяплатою (післяплата) і поміряти у відділенні нової пошти, в разі якщо розмір не підійшов відмовитися і написати нам в чаті або подзвонити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення протягом 14 днів з моменту забору посилки, зберігайте упаковку та етикетку.
- Є сумніви з вибором розміру? Оформляйте замовлення і наш менеджер передзвонить і допоможе з вибором!

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Україна |
| В комплект входить | Шорти, Майка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | XL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Ні |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 97 см |
| Обхват талії | 85 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | Бавовна 100% Корея |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Лавандовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴/комплект






