Новинка

Жіноча піжама бавовняна з принтом стильна модна нічна легка зручна 50
2 190 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: M240P_L
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Розміри: S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр.
- Розмір можна встановити після замовлення, наш менеджер передзвонить і допоможе з вибором!
- Зручна та легка піжама з мусліну.
- Муслін - це натуральна тканина з
найнижчої бавовни.
- Тканина легка і комфортна.
- Комплект складається: сорочка + штани. Штани з кишенями, пояс із куліскою.
- Тканина: 100% бавовна, Корея
- Щільність: 125 г/м2
- Колір: Вишеньки на білому
- Виріб виготовлено в Україні ❤️
- Нова пошта: Післяплата (накладений платіж), Пром оплата, передоплата на карту, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти післяплатою (післяплата) і поміряти у відділенні нової пошти, в разі якщо розмір не підійшов відмовитися і написати нам в чаті або подзвонити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення протягом 14 днів з моменту забору посилки, зберігайте упаковку та етикетку.
- Є сумніви з вибором розміру? Оформляйте замовлення і наш менеджер передзвонить і допоможе з вибором!

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Україна |
| В комплект входить | Сорочка, Штани |
| Довжина крокового шва | 163 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | L |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | Бавовна 100% Корея |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Ягоди |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴/комплект








