- Кольори: Чорні, Сірі, Сині, Хакі, Койот.
- Розміри від S до 3XL.
- Матеріал – Softshell
- Усередині приємний, м'який фліс.
- У виробі 4 кишені (2 прорізні стандартні на змійці, 2 кишені ззаду на кнопці).
- На поясі є шлейки під ремінь.
- Внизу штани фіксуються за допомогою липучок.
Колір хакі має властивість змінювати колір в залежності від освітлення!
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!
- Нова пошта: Накладений платіж(післяплата), Пром оплата, передплата на картку, доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(післяплата) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Фасон штанів | Штани-карго |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Довжина джинсів/штанів | 33" |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Хакі |
| Тип тканини | Softshell |
| Сезон | Зима |
| Стиль | Діловий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Шнурівка, Гумка, Застібки-петлі |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴











