Тактична сумка — надійний універсальний аксесуар
Тактична сумка — багатофункціональний аксесуар, що підходить для походів, риболовлі, полювання тощо. Модель AOKALI Outdoor A33 призначена для носіння на поясі, саме за такого кріплення розкривається її повний функціонал, водночас сумка не заважає пересуванню. Її основне завдання — максимально звільнити руки та запобігти втраті невеликих елементів спорядження й документів, з чим вона чудово справляється.
Поясна тактична сумка AOKALI Outdoor виготовлена з міцного та зносостійкого поліестеру. Матеріал із заводу просякнутий водовідштовхувальним складом, який без проблем справляється із сильним дощем, у такий спосіб сумка стане прекрасним захистом для смартфона або важливих документів. Завдяки наявності в складі синтетичних волокон Outdoor A33 тривалий час прекрасно тримає форму. Ця модель обладнана двома кишенями — внутрішнім і зовнішнім, які закриваються за допомогою змійки. Також є основне відділення із замком-блискавкою, 2 кишені на лямках і бічне відділення, призначене для пляшки.
Тактична сумка — багатофункціональний аксесуар, що підходить для походів, риболовлі, полювання тощо. Модель AOKALI Outdoor A33 призначена для носіння на поясі, саме за такого кріплення розкривається її повний функціонал, водночас сумка не заважає пересуванню. Її основне завдання — максимально звільнити руки та запобігти втраті невеликих елементів спорядження й документів, з чим вона чудово справляється.
Поясна тактична сумка AOKALI Outdoor виготовлена з міцного та зносостійкого поліестеру. Матеріал із заводу просякнутий водовідштовхувальним складом, який без проблем справляється із сильним дощем, у такий спосіб сумка стане прекрасним захистом для смартфона або важливих документів. Завдяки наявності в складі синтетичних волокон Outdoor A33 тривалий час прекрасно тримає форму. Ця модель обладнана двома кишенями — внутрішнім і зовнішнім, які закриваються за допомогою змійки. Також є основне відділення із замком-блискавкою, 2 кишені на лямках і бічне відділення, призначене для пляшки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| За типом конструкції | М'який |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 4 л |
| Особливості | Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість лямок, шт. | 4 |
| Кількість відділень | 1 зовнішня кишеня на змійці 1 внутрішня кишеня на змійці 1 основне відділення на змійці 2 зовнішні кишені на лямках ⁇ бокове відділення для пляшки |
| Максимальний об'єм талії, см | 100 |
| Регулювальний ремінець | Да |
| Колір | Камуфляж |
| Ширина відділення для пляшки, мм | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴











