
Нічник світильник Перлинне дерево настільний сенсорний сенсорний світлодіодний USB тепле світло
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8662-31124
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Нічник Lesko — створіть вдома казку
Світлодіодний нічник Lesko стане справжньою окрасою будь-якого інтер'єру. Модель універсальна та може бути використана у вітальні, спальні, дитячій. Також вона чудово підійде для додаткового освітлення в салонах краси, студіях, офісах і ресторанах.
Форма у формі дерева надає настільної світлодіодної лампи незвичайного вигляду та дає змогу створити в кімнаті ніжну та чарівну атмосферу.
Особливості моделі:
форма у формі дерева;
гілочки-світлодіоди;
сенсорна кнопка;
стійка та надійна конструкція;
2 різновиди живлення;
пило- та вологозахист;
світловий потік 2000 лм.
Надійність і безпека
Корпус світлодіодного світильника має ступінь захисту IP 55. Це означає, що пристрій захищений від потрапляння пилу та крапель води.
Світлодіодні лампи споживають мінімум електроенергії та є пожежобезпечними, тож пристрій можна спокійно залишати працювати всю ніч. Керування відбувається за допомогою сенсорної кнопки на корпусі.
Ніжне та приємне освітлення
На тоненьких гілках розміщено 108 світлодіодів зі світловим потоком 2000 лм. Вони створюють гарний ефект і дають змогу отримати приємне, ніжне розсіяне світло. Потужність лампи 0.05 Вт.
Світлодіодний нічник може живитися від різних пристроїв через USB або від 3 батарейок АА. Завдяки цьому настільну лампу можна встановлювати в будь-якому куточку приміщення.
Світлодіодний світильник Lesko заповнить кімнату ніжним освітленням і стане прикрасою будь-якого інтер'єру.
Світлодіодний нічник Lesko стане справжньою окрасою будь-якого інтер'єру. Модель універсальна та може бути використана у вітальні, спальні, дитячій. Також вона чудово підійде для додаткового освітлення в салонах краси, студіях, офісах і ресторанах.
Форма у формі дерева надає настільної світлодіодної лампи незвичайного вигляду та дає змогу створити в кімнаті ніжну та чарівну атмосферу.
Особливості моделі:
форма у формі дерева;
гілочки-світлодіоди;
сенсорна кнопка;
стійка та надійна конструкція;
2 різновиди живлення;
пило- та вологозахист;
світловий потік 2000 лм.
Надійність і безпека
Корпус світлодіодного світильника має ступінь захисту IP 55. Це означає, що пристрій захищений від потрапляння пилу та крапель води.
Світлодіодні лампи споживають мінімум електроенергії та є пожежобезпечними, тож пристрій можна спокійно залишати працювати всю ніч. Керування відбувається за допомогою сенсорної кнопки на корпусі.
Ніжне та приємне освітлення
На тоненьких гілках розміщено 108 світлодіодів зі світловим потоком 2000 лм. Вони створюють гарний ефект і дають змогу отримати приємне, ніжне розсіяне світло. Потужність лампи 0.05 Вт.
Світлодіодний нічник може живитися від різних пристроїв через USB або від 3 батарейок АА. Завдяки цьому настільну лампу можна встановлювати в будь-якому куточку приміщення.
Світлодіодний світильник Lesko заповнить кімнату ніжним освітленням і стане прикрасою будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 0.05 Вт |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.95 м |
| Діаметр | 117 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість світлодіодів, шт. | 108 |
| Матеріал | Пластик + ПВХ |
| Харчування | батарейки (3хАА,1.5В) | від USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





