Топ продаж
-20%

Штани чоловічі зимові чорні Softshell класичні ділові зручні теплі від +7 до -10
2 049 ₴
1 649 ₴
- В наявності
- Код: 1589543924
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Кольори: чорний, хакі.
- Рекомендований температурний режим від +7 до -10;
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!
- Матеріал - Softshell (матеріал, що заслужив світову популярність не тільки у любителів активного відпочинку, але й у тих, хто цінує комфорт та високі експлуатаційні характеристики в найнепередбачуванішу погоду.) За рахунок комбінації матеріалів та практичного крою, штани добре зберігають тепло та не пропускають вологу ззовні.
- У верхній частині виробу ширинка на блискавці та заклепка
- На поясі розташовані шльовки для вдягання ременя.
- Усередині приємний, м'який мікрофліс
- У виробі 6 кишень:
• 2 Основні прорізні кишені;
• 2 Задні кишені на липучці;
• 1 Кишеня вище коліна з прогумованою блискавкою;
• 1 Кишеня вище коліна на липучці.
- Фірмова нашивка Intruder, виготовлена зі шкіри;
- Внизу штани фіксуються за допомогою липучки.
- Розміри: S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр, XL = 52 укр, XXL=54 укр, 3XL=56 укр.
- Нова пошта: Накладений платіж(післяплата),Пром оплата,передплата на картку, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(післяплата) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Фасон штанів | Штани-карго |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Довжина джинсів/штанів | 32" |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Softshell |
| Сезон | Зима |
| Стиль | Діловий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гумка, Блискавка, Гудзики |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649 ₴










