Топ продаж
-59%

Парка зимова чоловіча чорна тепла зручна якісна вітрозахисна водовідштовхувальна L
3 149 ₴
1 299 ₴
- В наявності
- Код: 158954398250
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Кольори: Чорна, Синя, Хакі.
- Розміри: S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр, XL = 52 укр, XXL=54 укр.
- Внизу опису є детальне відео про парку.
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором! Або напишіть у чаті зріст та вагу і який розмір зимової куртки зазвичай носите.
- Верхній матеріал: європейська плащівка з водовідштовхувальним просоченням;
- Легка підкладка всередині з поліестеру;
- Утеплювач – силіконізований пух 200 щільності (матеріал європейської якості), який дозволяє зберігати температуру за будь-яких погодних умов;
- Повітрозахисний клапан на кнопках;
- Капюшон не відстібається, регулюється за допомогою гумки з фіксаторами;
- Хутро відстібається на блискавці;
- 6 зовнішніх кишень:
- Внизу виробу 2 на кнопках та 2 на блискавці;
- В ділянці грудей 2 з прогумованою блискавкою;
- 2 внутрішні кишені:
- 1 на блискавці та 1 велика кишеня сіткою;
- Фірмова нашивка Intruder, виготовлена зі шкіри;
- Рукави фіксуються на кнопках;
- Нова пошта: Накладений платіж(післяплата),Пром оплата,передплата на картку, безкоштовна доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(наложкою) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Зима |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват грудей | 118 см |
| Вид куртки | Парка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | Реглан |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Капюшон | Вшитий |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Хутряна обробка | Так |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 8 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Синтепух |
| Довжина виробу по спинці | 87 см |
| Довжина рукава вироба | 80 см |
| Ширина виробу | 48 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴










