Топ продаж

Худі чоловіче темно сіре зимове оверсайз тепле осіннє стильне модне молодіжне з написом
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1585540477
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Кольори:чорне,біле,темно сіре(графіт),коричневий(мокко).
- Тканина - пенье преміум якості на флісі;
- Єдиний розмір - oversize;
- Вільна модель із заниженою лінією плеча та подвійним, глибоким капюшоном;
- Рельєфна трикотажна гумка по нижньому краю та низу рукавів;
- Бокові прорізні кишені;
- Є костюм з цим худі,якщо брати окремо худі 1699 грн,а штани 899 грн. Костюм коштує 2399 грн на 200 грн дешевше ніж брати окремо.
- Нова пошта: Накладений платіж(наложка),Пром оплата,передплата на картку, підписка для своїх.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(наложкою) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Вид толстовок | Худі |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 164 см |
| Обхват талії | 156 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Фліс |
| Сезонність | Осінь/зима |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Вшитий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Вид нанесення зображень | Вишивка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 61 см |
| Довжина рукава вироба | 81 см |
| Ширина виробу | 40 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴











