Топ продаж
-60%

Штани карго чоловічі зимові сірі софтшелл утеплені флісом осінні стильні модні брендові повсякденні
1 949 ₴
777 ₴
- В наявності
- Код: 886140151946
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Матеріал - Softshell (матеріал, що заслужив світову популярність не тільки у любителів активного відпочинку, але й у тих, хто цінує комфорт та високі експлуатаційні характеристики в найнепередбачуванішу погоду.) За рахунок комбінації матеріалів та практичного крою, штани добре зберігають тепло і не пропускають вологу ззовні.
- У поясі виріб регулюється за допомогою гумки та шнура.
- Усередині приємний, м'який мікрофліс
- У виробі 6 кишень:
• 2 Основні прорізні кишені на прогумованій блискавці;
• 2 Задні кишені;
• 1 Кишеня вище коліна з прогумованою блискавкою;
• 1 Кишеня вище коліна на липучці.
- Внизу штани фіксуються еластичним манжетом.
- Рекомендований температурний режим +7...-10;
S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр, XL = 52 укр, XXL=54 укр.
Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе підібрати розмір.
- Нова пошта: Накладений платіж(наложка),Пром оплата,передплата на картку, підписка для своїх.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(наложкою) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Фасон штанів | Штани-карго |
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Довжина джинсів/штанів | 30" |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Softshell |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Шнурівка, Гумка |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴











